Які наслідки тягне за собою відсутність умови щодо строку дії у договорі управління майном?

Комментарии: 2
  1. Anna

    Якщо сторони не визначили строку договору управління майном, він вважається укладеним на п’ять років.

  2. Ірина

    ч.1 ст.1036 ЦКУ Строк управління майном встановлюється у договорі управління майном.
    Якщо сторони не визначили строку договору управління майном, він вважається укладеним на п’ять років.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: