Он-лайн тест до кваліфікаційного іспиту нотаріусів

Дане навчальне он-лайн тестування містить базу з 1160-ти питань, які відповідають переліку тестових питань для осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит на право на зайняття нотаріальною діяльністю в 2019 році та затверджених Вищою комісією нотаріату.

Варіанти відповідей до тестових питань є авторськими та частково з реальних іспитів 2018-2019 років, які надані користувачами даного ресурсу!

Проходити тестування можливо в наступних навчальних режимах:

Будемо вдячні за надіслані варіанти відповідей до тестових питань, які ви запам’ятаєте на реальному іспиті цього року, надсилайте на пошту testderz@ukr.net

Всім успіху в складанні іспиту!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (105 баллов, 24 оценок)

Loading...

Коментарів: 227
 1. Наталія

  Шановний адмін! Якщо це звичайно можливо, по задачам на основі відзивів учасників екзамену 2019, я у коментарях вношу, які відповіді 100% вірні, можливо з оцих вже точних ви зможете зробити щось подібне до тестування. В цьому році я екзамен не склала, але підготовлене вами тестування особисто мені дуже допомогло, десь половина тестів були взагалі ідентичними з нашими, за тести я набрала 89. Так що величезне дякую за цей проект!

  1. Admin

   Дякую за правки! Трохи пізніше щось буду думати!

 2. Валерій

  Хотілося би, щоб адмін вже опрацював всі 1264 питання, та виклав в розділі випадкові 100 питань

  1. Admin

   Ніхто ж не присилає більше питань з варіантами, тому і не вношу!

 3. Татьяна

  Мені на екзамені попалось запитання щодо фінмоніторінгу, а саме скільки разів на рік відповідальний за фін моніторінг повинен підвищувати свій рівень щось таке. Я завжди вважала, да і у відповідях є відповідь не рідще 1 разу на три роки. А у мене попалось: не рідше 1 разу на рік, на два роки, на пять років, законодавством не передбачено. Та постанова, яка передбачала не рідше 1 разу на три роки втратила чинність. Так з якого НПА можна знайти правильну відповідь, я щось не знахожу.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: