Пробний он-лайн тест до кваліфікаційного іспиту нотаріусів в 2018 році

Он-лайн тест містить 210 питань. При кожному проходженні випадково обирається 100 питань. Питання будуть додаватися поступово — по мірі надання відповідей учасниками.

Комментарии: 42
 1. Олександр

  :idea:

 2. Таня

  :idea:

 3. Зоя

  Підшивання документів у спадкову справу повинно здійснюватися Не пізніше, ніж через:

  не пізніше ніж через місяць після закриття спадкової справи
  не пізніше ніж через 3 місяці після закриття спадкової справи
  не пізніше ніж через 3 місяці після закриття спадкової справи
  не пізніше ніж через 4 місяці після закриття спадкової справи

  Одинакові відповіді 2 і 3. Виправіть, будь-ласка.

 4. Admin

  Виправлено! Дякую

 5. Admin

  Надсилайте питання з цікавими варіантами відповідей! Будемо додавати до онлайн тесту!

 6. Лілія

  Дякую , дуже цікаво.

 7. Ира83

  Куди надсилати?

 8. Admin

  Надсилайте на цю пошту testderz@ukr.net

 9. Анна

  13 Який штраф за невиконання (неналежне виконання) нотаріусами вимог щодо ідентифікації та вивчення фінансової діяльності осіб у випадках, передбачених законодавством?

  до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
  до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
  до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
  до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

  вірна відповідь-500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, але її не має в переліку

  див. п 22 ПОРЯДОК розгляду справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, та застосування санкцій

  аналогічно
  36. Який штраф за невиконання (неналежне виконання) нотаріусами вимог законодавства за невиявлення, несвоєчасне виявлення та порушення порядку реєстрації фінансових операцій, що відповідно до законодавства підлягають фінансовому моніторингу?

  до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
  до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
  до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
  до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
  вірна відповідь-800

 10. Свєта

  за порушення вимог щодо ідентифікації, верифікації, вивчення клієнтів (осіб) у випадках, передбачених законодавством, — у розмірі до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для суб’єктів первинного фінансового моніторингу, ЯКІ НЕ Є ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ, — У РОЗМІРІ ДО 100 НЕОПОДАТКОВУВАНИХ МІНІМУМІВ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН);

  за невиявлення, несвоєчасне виявлення та порушення порядку реєстрації фінансових операцій, що відповідно до законодавства підлягають фінансовому моніторингу, — у розмірі до 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для суб’єктів первинного фінансового моніторингу, ЯКІ НЕ Є ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ, — У РОЗМІРІ ДО 100 НЕОПОДАТКОВУВАНИХ МІНІМУМІВ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН);

  за неподання, несвоєчасне подання, порушення порядку подання або подання спеціально уповноваженому органу недостовірної інформації у випадках, передбачених законодавством, — у розмірі до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для суб’єктів первинного фінансового моніторингу, ЯКІ НЕ Є ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ, — У РОЗМІРІ ДО 200 НЕОПОДАТКОВУВАНИХ МІНІМУМІВ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН);

  за порушення порядку зупинення фінансової (фінансових) операції (операцій) — у розмірі до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для суб’єктів первинного фінансового моніторингу, ЯКІ НЕ Є ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ, — У РОЗМІРІ ДО 200 НЕОПОДАТКОВУВАНИХ МІНІМУМІВ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН);

  НОТАРІУС НЕ Є ЮРИДИЧНОЮ ОСОБОЮ

 11. Ирина

  А почему не добавляются вопросы в он-лайн тест?
  Вчера было сначала 158, потом 171, и вот целый день уже только 184.
  Ведь активных вопросов (уже отвеченных) около 700 уже.
  Заранее благодарю!

  1. Admin

   Варіанти відповідей надсилають самі користувачі, що прислали то і вносимо

 12. Вікторія

  В який строк з моменту видачі реєстраційного посвідчення приватний нотаріус зобов’язаний розпочати нотаріальну діяльність?

  протягом 30 календарних днів після видачі реєстраційного посвідчення
  протягом 30 робочих днів після видачі реєстраційного посвідчення
  протягом 15 робочих днів після видачі реєстраційного посвідчення
  протягом 30 календарних днів після видачі реєстраційного посвідчення

  Однакові відповіді під номерами 1 і 4.

  1. Ирина

   Ні. Там календарні и робочі.

 13. Вікторія

  в такому разі однакові 1 і 2 варіанти

  1. Ирина

   Да. Ви праві. Помилка в відповідях в тому що однакові варіанти. Але вони обидва не вірні. Вірна відповідь 2, тому на це можна не звертати уваги.

 14. Анастасія

  Питання про скасування секретного заповіту. Відмітки в реєстрі та в алфавітці. Якщо подасть примірник СВІДОЦТВА про прийняння на зберігання — тоді на цьому примірнику

 15. Admin

  Все виправлено, дякую!

 16. Свєта

  Які види судових рішень по Цивільному процесуальному кодексу України
  • Рішення, постанови, судові накази, виконавчі листи
  • Постанови, ухвали
  • Постанови, ухвали, рішення третейського суду, рішення міжнародного арбітражу
  • Ухвали рішення, постанови

  Стаття 258.ЦПК Види судових рішень
  1. Судовими рішеннями є:
  1) ухвали;
  2) рішення;
  3) постанови;
  4) судові накази.

  Мін’юст оновив список питань з урахуванням нового ЦПК. з 409 питання нумерація змінена

 17. Свєта

  Перелік питань:
  980. Яка підстава для зупинення вчинення нотаріальної дії?

  Зразок (розміщений на сайті МЮУ):
  5. Що є підставою для зупинення вчинення нотаріальної дії, у разі наявності спору, що вирішується судом?
  А) отримане від суду повідомлення про надходження позовної заяви заінтересованої особи, яка оспорює право або факт, про посвідчення якого просить інша заінтересована особа.
  Б) обґрунтована письмова заява заінтересованої особи, яка звернулася до суду.
  В) обґрунтована письмова заява заінтересованої особи, яка звернулася до суду, та отримане від суду повідомлення про надходження позовної заяви заінтересованої особи, яка оспорює право або факт, про посвідчення якого просить інша заінтересована особа.
  Г) рішення або ухвала суду по справі.

 18. Ирина

  В он-лайн тесте старый ЦПК!

 19. Ирина

  Вважаю не зовсім корректними відповіді в он-лайн тесті на питання «де мають зберігатися цінні папери, випущені в документарній формі, прийняті в депозит нотаріуса?» Питання стоїть саме ДЕ???? а не яким чином??? !!!!!!
  Відповіді були наступні:
  1- в сейфі в опечататних пакетах, на яких зазначається їх суммарна номінальна вартість та в які вкладається один примірник опису; (правильна відповідь згідно он-лайн тесту)
  2- в сейфі нотаріуса разом із одним примірником опису на яких (зверніть увагу! «на яких» до одного примірника опису зовсім не відноситься) зазначається їх сумарна номінальна вартість та реквізити цінних паперів в які (до чого тут «в які»?) вкладається (куди він вкладається, в реквізити? — побудова речення дуже направильна!) один примірник опису (це була моя відповідь, яку тестом визначено неправильною);
  3-в окремому пакеті в залізних шафах чи сейфах, опечатаних печаткою нотаріуса.

  П 8.1.гл.21 Порядку передбачено: Нотаріусом у депозит приймаються цінні папери, випущені в документарній формі. Нотаріус складає їх опис у трьох примірниках, кожен з яких підписується особою, що вносить цінні папери в депозит. Прийняті в депозит цінні папери в опечатаних пакетах, на яких зазначається їх сумарна номінальна вартість та в які вкладається один примірник опису, зберігаються в сейфі нотаріуса.

  Вважаю, що акцент в питанні робиться саме на «ДЕ»? зберігаються, тому саме відповідь під номером 2 — «в сейфі нотаріуса» є правильною.

  1. Ірина

   Вважаю відповідь 1 правильною (в сейфі в опечатаних пакетах, на яких зазначається їх суммарна номінальна вартість та в які вкладається один примірник опису), тому що саме на цих опечатаних пакетах і вказується сумарна номінальна вартість, що їх і відрізняє від опечатаних пакетів в яких зберігаються документи прийнятті на зберігання. (останні також можуть зберігатися в сейфі крім зал. шафи).

 20. Ирина

  Питання «кому належить право власності на загальнодоступні дари природи?»

  1 — народу України (моя відповідь — неправильна)
  2 — територіальній громаді
  3 — особі, яка їх зібрала або здобула, якщо вона діяла відповідно до закону, місцевого звичаю або загального дозволу власника відповідної земельної ділянки (правильна відповідь).

  ст.13 Конституциї Укораїни зазначено:
  Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

  Кожний громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності народу відповідно до закону.

  Власність зобов’язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.

  Держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб’єкти права власності рівні перед законом.

  Те ж саме зазначено в ст.324 ЦК України — право власності українського народу.

  Посилання в коментарях он-лайн теста до неправильної відповіді на ст.333 як на правильну не зовсім коррекктне, так як в ст.333 мова йде про підстави набуття права власності українського народу окремим громадянином.

  Вважаю, що правильна відповідь 1 — українському народу.

 21. Инна

  Пит.35 Нотаріусом у депозит приймаються цінні папери, випущені в документарній формі та складається їх опис. Виберіть, що з перерахованого не зазначається в цьому описі:
  вказана правильна відповідь : прізвище, ім’я, по батькові державного нотаріуса та місцезнаходження державної нотаріальної контори. Але за п.8.2 Гл.21 розд.2 в описі вказуються найменування та місцезнаходження ДНК або прізвище, ім’я, по батькові та нотаріальний округ ПН, кількість, вид, сумарна номінальна вартість та реквізити цінних паперів.
  :!: :!:

  1. Ірина

   істотною відмінністю в цьму питанні є те, що як раз прізвище, ім’я, по батькові державного нотаріуса при прийнятті цінних паперів, випущених в документарній формі в описі не вказуєься, бо треба зазначати найменування держнотконтори.

 22. Anna

  А коли збільшиться кількість питань в тесті??Відповідей заповнених біля 900.
  раніше писали, що по заповненості відповідями, але в тестах є питання, відповідей на які ще не дали.
  Додайте, будь ласка, ще питань в тести!!

 23. Надія

  стаття 33 Цивільного кодексу України «Привласнення загальнодоступних дарів природи» 1. Особа, яка зібрала ягоди, лікарські рослини, зловила рибу або здобула іншу річ у лісі, водоймі тощо, є їхнім власником, якщо вона діяла відповідно до закону, місцевого звичаю або загального дозволу власника відповідної земельної ділянки.

  На мою думку, ця стаття визначає, які дари природи є загальнодоступними та набаття права власності на них.

  1. Надія

   Вибачте, стаття 333 ЦКУ про загальнодоступні дари природи.

 24. Ірина

  Кому належить право власності на загальнодоступні дари природи?
  — державі
  — народу України
  — територіальній громаді
  — особі, яка їх зібрала або здобула, якщо вона діяла відповідно до закону, місцевого звичаю або загального дозволу власника відповідної земельної ділянки

  Це питання безпосередньо стосується способу (підства) набуття прав власності. Всі підстави набуття права власності мають бути не заборонені законом, тобто правомірними. До первісних способів набуття права власності належить привласнення загальнодоступних дарів природи. Підставою виникнення права власності є закон, місцевий звичай або загальний дозвіл власника відповідної земельної ділянки на збір ягід, лікарських рослин і т.д.
  Що ж стосується відповіді народу України, то Український народ дійсно є своєрідним суб»єктом права власності згідно ст.324 ЦКУ ст.13 Конституції України на такі об»єкти права власності як земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони. Але Українській народ поєднує дві якості — як суб»єкт публічного права і як суб»єкта приватного права. Тому від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, встановлених Конституцією України. ,А кожен громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності Українського народу відповідно до закону.
  В нашому випадку питання стосується способу (підств) набуття прав власності, а саме привласнення загальнодоступних дарів природи. Тому відповідь на це питання: особі, яка їх зібрала або здобула, якщо вона діяла відповідно до закону, місцевого звичаю або загального дозволу власника відповідної земельної ділянки

  1. Ирина

   Питання начебто було «КОМУ» а не яким шляхом.
   Я так розумію, що риба, яку зловили — наледить особі, а яку не зловили в водоймі? Кому ця риба належить?

 25. Ирина

  Кому належать ягоди, які ростуть у лісі? Гриби?

  Хотілось би ще почути якісь думки.

  1. Ірина

   до моменту їх зібрання — народу, з моменту зібрання — особі

 26. Ірина

  народу

  1. Ирина

   Що будемо робити? В он-лайн тесті правильна відповідь це — особі, яка зібрала…..

   1. Ирина

    Мене дуже хвилює те, що віповіді на єкзамені в багатьох питаннях можуть бути неправильно запрограмовані в систему

   2. Ірина

    У мене до Вас зустрічне питання. Газ, нафта, бурштин — це є обєкти права вланості Українського народу?

    1. Ирина

     Да.

 27. Ірина

  Дякую Вам, що дійсно переживаєте за іспит і відкликаєтесь на дискусію. Я розумію що все вищеперераховане є природними ресурсами. Тому не треба забувати за ст. 328 — законність набуття та правомірність. Але якщо законотворець виділив в окрему категорію дари природи, і цей термін конкретно є в запитанні, то зрозуміло що це має пряме відношення до ст. 333.
  На те вони й дари що з моменту прийняття (привласнення)

  1. Ирина

   Почекаємо, що відповість нам Админ.

   1. Admin

    А якщо рибу зловив громадянин іншої держави, законно перебуваючи на території України, він немає права на неї?

    1. Ирина

     Тобто Вы вважаєте, що все-таки ст.333 буде правильною?
     В такому випадку може з варіантів відповідей убрати «українському народу»?

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: