Якій вимозі НЕ має відповідати робоче місце (контора) приватного нотаріуса щодо кількості кімнат у приміщенні, де знаходиться робоче місце (контора) приватного нотаріуса, пристосованості приміщення для роботи з технічним персоналом?

Коментарів: 2
 1. Юля!

  7.5. Щодо кількості кімнат у приміщенні, де знаходиться робоче місце (контора) приватного нотаріуса, пристосованості приміщення для роботи з технічним персоналом:
  7.5.1 кількість кімнат у приміщенні, де знаходиться робоче місце (контора) приватного нотаріуса, не може бути меншою, ніж кількість приватних нотаріусів, які здійснюють нотаріальну діяльність у його межах;
  7.5.2 для роботи з документами особи, які працюють з приватним нотаріусом на підставі цивільно-правового чи трудового договору і які є технічним персоналом, та помічники повинні перебувати у відокремленій, належно пристосованій до умов роботи та дотримання нотаріальної таємниці кімнаті.
  { Підпункт 7.5.2 підпункту 7.5 пункту 7 в редакції Наказу Міністерства юстиції N 1025/5 ( z0712-14 ) від 26.06.2014 }

 2. Василь

  Потрібно добре вивчити
  ПОЛОЖЕННЯ
  про вимоги до робочого місця (контори)
  приватного нотаріуса та здійснення контролю
  за організацією нотаріальної діяльності

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: