Який суб’єкт НЕ може вносити подання про анулювання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю?

Коментарів: 1
  1. Ірина

    інші субєкти окрім:
    1. Міністерства юстиції України,
    2. Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі
    3. Нотаріальної палати України
    ст.12 ЗУ Про нотаріат
    Свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю може
    бути анульовано Міністерством юстиції України:
    2) за рішенням Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату,
    прийнятим на підставі подання Міністерства юстиції України,
    Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в
    Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях,
    містах Києві та Севастополі
    3) за рішенням Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату,
    прийнятим на підставі подання Нотаріальної палати України, у разі
    неодноразового порушення нотаріусом правил професійної етики.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: