Чи мають право посадові особи органів місцевого самоврядування посвідчувати договори?

Комментарии: 1
  1. dorothy

    Посадові особи місцевого самоврядування вчиняють нотаріальні дії, покладені на них ст. 37 Закону України «Про нотаріат». У населених пунктах, де немає нотаріусів, уповноважені на це посадові особи органу місцевого самоврядування на виконання ст. 37 Закону України «Про нотаріат» вчиняють такі нотаріальні дії:
    1) вживають заходів щодо охорони спадкового майна;
    2) посвідчують заповіти (крім секретних);
    3) видають дублікати посвідчених ними документів;
    4) засвідчують вірність копій (фотокопій) документів і виписок з них;
    5) засвідчують справжність підпису на документах.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: