Хто несе відповідальність за сплату податку під час укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна між фізичними особами?

Комментарии: 1
  1. dorothy

    Згідно із п. 172.5 ст. 172 Податкового кодексу України сума податку визначається та самостійно сплачується через банківські установи:

    а) особою, яка продає або обмінює з іншою фізичною особою нерухомість, — до нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, міни;

    б) особою, у власності якої перебував об’єкт нерухомості, відчужений за рішенням суду про зміну власника та перехід права власності на таке майно. Фізична особа зобов’язана відобразити доход від такого відчуження у річній податковій декларації.

    Відповідно до пп. 168.4.8 п. 168.4 ст. 168 Податкового кодексу України фізична особа у випадках, визначених IV розділом Податкового кодексу України, несе відповідальність за своєчасне та повне перерахування сум податку до відповідного бюджету.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: