Хто має право власності на майно, придбане комісіонером?

Коментарів: 1
  1. Оксана

    Стаття 1018. Право власності комітента
    1. Майно, придбане комісіонером за рахунок комітента, є власністю комітента.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: