У якому випадку повна цивільна дієздатність фізичної особи може наступити до досягнення 18-річного віку?

Коментарів: 2
  1. Ірина

    Якщо фізична особа не досягла 16-років і працює за трудовим договором або записана матір’ю/батьком дитини;
    Якщо фізична особа не досягла 16-ти років і бажає займатися підприємницькою діяльністю.
    ст.35 ЦКУ
    (У разі реєстрації шлюбу фізичною особою, яка не досягла повноліття, вона набуває повної цивільної дієздатності з моменту реєстрації шлюбу) – ст.34 ЦКУ

  2. Розетта

    – реєстрація шлюбу;
    – припинення шлюбу;
    – визнання шлюбу недійсним. (ст. 34 ЦК)
    – працює за трудовим договором, а також неповнолітній особі, яка записана матір’ю або батьком дитини;
    – фізична особа, яка бажає займатися підприємницькою діяльністю. У цьому разі фізична особа набуває повної цивільної дієздатності з моменту державної реєстрації її як підприємця.
    – у разі припинення трудового договору, припинення фізичною особою підприємницької діяльності надана їй повна цивільна дієздатність зберігається. (ст. 35 ЦК)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: