Після спливу якого строку нерухома річ, яка перебувала на обліку як безхазяйна, може бути передана за рішенням суду у комунальну власність?

Коментарів: 2
  1. Наталія

    після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі
    /Стаття 335 ЦК України/

  2. Анна

    Згідно Цивільного кодексу України:
    Стаття 335. Набуття права власності на безхазяйну річ
    1. Безхазяйною є річ, яка не має власника або власник якої невідомий.
    2. Безхазяйні нерухомі речі беруться на облік органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, за заявою органу місцевого самоврядування, на території якого вони розміщені. Про взяття безхазяйної нерухомої речі на облік робиться оголошення у друкованих засобах масової інформації.
    Після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі вона за заявою органу, уповноваженого управляти майном відповідної територіальної громади, може бути передана за рішенням суду у комунальну власність.
    3. Безхазяйні рухомі речі можуть набуватися у власність за набувальною давністю, крім випадків, встановлених статтями 336, 338, 341 і 343 цього Кодексу.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: