Протягом якого строку комісіонер має повідомити комітента про відмову від договору комісії, у разі невстановлення такого строку договором комісії?

Комментарии: 2
  1. Оксана

    Стаття 1025. Право комітента на відмову від договору комісії
    1. Комітент має право відмовитися від договору комісії.

    2. Якщо договір комісії укладено без визначення строку, комітент повинен повідомити комісіонера про відмову від договору не пізніше ніж за тридцять днів.

  2. Галина

    Стаття 1026. Право комісіонера на відмову від договору комісії

    1. Комісіонер має право відмовитися від договору комісії лише тоді, коли строк не встановлений договором. Комісіонер повинен повідомити комітента про відмову від договору не пізніше ніж за тридцять днів.

    Комісіонер, який відмовився від договору комісії, повинен вжити заходів, необхідних для збереження майна комітента.

    2. У разі відмови комісіонера від договору комісії комітент повинен розпорядитися своїм майном, яке є у комісіонера, протягом п’ятнадцяти днів від дня отримання повідомлення про відмову комісіонера від договору. У разі невиконання комітентом цього обов’язку комісіонер має право передати це майно на зберігання за рахунок комітента або продати майно за найвигіднішою для комітента ціною.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: