Протягом скількох днів у разі отримання від Держфінмоніторингу повідомлення про відмову у взятті інформації про фінансову операцію на облік нотаріус зобов’язаний подати Держфінмоніторингу належним чином оформлене повідомлення про фінансову операцію?

Коментарів: 1
  1. Светлана

    У разі отримання від Держфінмоніторингу повідомлення про взяття/відмову у взятті інформації про фінансову операцію на облік суб’єкт зобов’язаний протягом трьох робочих днів з дати його надходження подати Держфінмоніторингу належним чином оформлене повідомлення про фінансову операцію (п. 22 Порядку подання інформації для постановки на облік (зняття з обліку) суб’єктів первинного фінансового моніторингу, виявлення та реєстрації, а також подання суб’єктами первинного фінансового моніторингу Державній службі фінансового моніторингу інформації про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, іншої інформації, що може бути пов’язана з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму чи фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: