При скількох свідках має відбуватися посвідчення заповіту, якщо заповідач через фізичні вади не може сам прочитати заповіт?




Коментарів: 2
  1. Оксана

    Стаття 1253. Посвідчення заповіту при свідках
    2. У випадках, встановлених абзацом третім частини другої статті 1248 (Якщо заповідач через фізичні вади не може сам прочитати заповіт, посвідчення заповіту має відбуватися при свідках (стаття 1253 цього Кодексу)) і статтею 1252 цього Кодексу, присутність не менш як двох свідків при посвідченні заповіту є обов’язковою.

  2. Ірина

    Не менше 2-х свідків

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: