Особа бажає заповісти належну їй земельну ділянку сільськогосподарського призначення в користування племіннику. Яка правова оцінка має бути надана такому заповіту?

Коментарів: 4
  1. Марія

    2.3. За заповітом майно може бути заповідане тільки у власність. Глава 3, Роділ 2 Порядку.
    Нотаріус повинен відмовити в посвідчені заповіту на підставі п. 1 ч. 1 ст.49 Закону про нотаріат.

  2. Олексій

    можна заповісті в формі заповідального відказу

  3. Константин

    Зем. Кодекс Стаття 102-1. Підстави набуття і зміст права користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб або для забудови

    1. Право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис) і право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій) виникають на підставі договору між власником земельної ділянки та особою, яка виявила бажання користуватися цією земельною ділянкою для таких потреб, відповідно до Цивільного кодексу України.

    Право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій) може виникати також на підставі заповіту.

    2. Право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис) та право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій) можуть відчужуватися або передаватися в порядку спадкування, крім випадків, передбачених частиною третьою цієї статті.

    1. Дмитро

      Ця стаття стосовно користування ЧУЖОЮ земельною ділянкою

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: