Не є спільною сумісною власністю чоловіка та дружини:

Коментарів: 3
 1. Ірина

  ч.1 ст.57 СКУ
  1) майно, набуте нею, ним до шлюбу;
  2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування;
  3) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але за кошти, які належали їй, йому особисто;
  4) житло, набуте нею, ним за час шлюбу внаслідок його приватизації відповідно до Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”;
  5) земельна ділянка, набута нею, ним за час шлюбу внаслідок приватизації земельної ділянки, що перебувала у її, його користуванні, або одержана внаслідок приватизації земельних ділянок державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, або одержана із земель державної і комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації, визначених Земельним кодексом України.

  2. речі індивідуального користування, в тому числі коштовності, навіть тоді, коли вони були придбані за рахунок спільних коштів подружжя.

  3. премії, нагороди, які вона, він одержали за особисті заслуги.

  4. кошти, одержані як відшкодування за втрату (пошкодження) речі, яка їй, йому належала, а також як відшкодування завданої їй, йому моральної шкоди.

  5. страхові суми, одержані нею, ним за обов’язковим особистим страхуванням, а також за добровільним особистим страхуванням, якщо страхові внески сплачувалися за рахунок коштів, що були особистою приватною власністю кожного з них.

  7. Якщо у придбання майна вкладені крім спільних коштів і кошти, що належали одному з подружжя, то частка у цьому майні, відповідно до розміру внеску, є його особистою приватною власністю.

 2. ЮЛІЯ

  майно, набуте нею (ним) за час шлюбу, але за кошти, які належали їй (йому) особисто.

 3. Наталія

  речі індивідуального користування

Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: