На який строк видаються довіреності за передорученням?

Коментарів: 2
  1. Ірина

    ч.2 ст.247 ЦКУ. Строк довіреності, виданої в порядку передоручення, не може перевищувати строку основної довіреності, на підставі якої вона видана.

  2. Юля!

    Строк дії передоручення не може перевищувати строк дії основної довіреності, на підставі якої вона видана.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: