Майно фермерського господарства належить на праві:

Коментарів: 3
 1. Соломія

  Стаття 19. Формування майна фермерського господарства

  До складу майна фермерського господарства (складеного капіталу) можуть входити: будівлі, споруди, облаштування, матеріальні цінності, цінні папери, продукція, вироблена господарством в результаті господарської діяльності, одержані доходи, інше майно, набуте на підставах, що не заборонені законом, право користування землею, водою та іншими природними ресурсами, будівлями, спорудами, обладнанням, а також інші майнові права (в тому числі на інтелектуальну власність), грошові кошти, які передаються членами фермерського господарства до його складеного капіталу.

  Стаття 20. Право власності на майно, яке використовується для ведення фермерського господарства

  Майно фермерського господарства належить йому на праві власності.

  Майнові права, що входять до складеного капіталу фермерського господарства, передаються йому на визначений у Статуті термін.

  У власності фермерського господарства може перебувати будь-яке майно, в тому числі земельні ділянки, житлові будинки, господарські будівлі і споруди, засоби виробництва тощо, яке необхідне для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і набуття якого у власність не заборонено законом.

  Фермерське господарство має право здійснювати відчуження та набуття майна на підставі цивільно-правових угод.

  Порядок володіння, користування і розпорядження майном фермерського господарства здійснюється відповідно до його Статуту, якщо інше не передбачено угодою між членами фермерського господарства та законом.

  Член фермерського господарства має право на отримання частки майна фермерського господарства при його ліквідації або у разі припинення членства у фермерському господарстві. Розмір частки та порядок її отримання визначаються Статутом фермерського господарства.

  Майнові спори між фермерським господарством та його членами вирішуються судом.

 2. dorothy

  Майно фермерського господарства належить йому на пільної сумісної власності всім членам господарства, якщо інше не передбачено угодою між ними.

 3. Оксана

  На праві власності фермерського господарству, як юридичній особі

Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: