Кому належить будинок, споруджений житлово-будівельним кооперативом?

Коментарів: 2
  1. Христина

    Кооперативу

  2. Анна

    Згідно Цивільного кодексу України:
    Стаття 384. Права житлово-будівельного (житлового) кооперативу та їх членів на квартиру в будинку кооперативу
    1. Будинок, споруджений або придбаний житлово-будівельним (житловим) кооперативом, є його власністю.
    2. Член житлово-будівельного (житлового) кооперативу має право володіння і користування, а за згодою кооперативу – і розпоряджання квартирою, яку він займає в будинку кооперативу, якщо він не викупив її.
    3. У разі викупу квартири член житлово-будівельного (житлового) кооперативу стає її власником.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: