З якого моменту договір пожертви нерухомого майна вважається укладений?

Коментарів: 4
  1. Анна

    Відповідно до ч.2. ст.729 ЦК України договір про пожертву є укладеним з моменту прийняття пожертви.

  2. Лена

    Договір про пожертву є укладеним з моменту прийняття пожертви (ч.2 ст. 729 ЦКУ), а якщо це нерухоме майно тоді і з моменту державної реєстрації (ч.4 ст. 334 ЦКУ).

  3. Юлія

    Договір пожертви вважається укладеним з моменту прийняття пожертви ( ч.2 ст. 729 ЦК України ).

  4. Зоряна

    Договір про пожертву нерухомого майна є укладеним з моменту нотаріального посвідчення.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: