За якою ставкою оподатковується дохід, отриманий платником податку-резидентом від продажу об’єкту незавершеного будівництва, за умови здійснення продажу нерухомого майна перший раз в поточному календарному році та перебування об’єкту незавершеного будівництва у власності платника податку понад три роки?

Коментарів: 9
  1. Наталія

    Стаття 172. Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна

    172.1. Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

    Умова щодо перебування такого майна у власності платника податку понад три роки не розповсюджується на майно, отримане таким платником у спадщину.

    {Пункт 172.1 статті 172 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 3609-VI від 07.07.2011}

    Дохід від відчуження господарсько-побутових споруд, що розташовані на одній ділянці з житловим або садовим (дачним) будинком та продаються разом з ним, для цілей оподаткування окремо не визначається.

    172.2. Дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об’єктів нерухомості, зазначених у пункті 172.1 цієї статті, або від продажу об’єкта нерухомості, не зазначеного в пункті 172.1 цієї статті, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 цього Кодексу.

    У такому самому порядку оподатковується дохід від продажу (обміну) об’єкта незавершеного будівництва.

  2. Микола

    Дівчата, Ви що, який нуль? 5%! Втомились до кінця підготовки?

    1. Микола

      + 1,5% військовий дожене з нового року :lol: :lol: :lol:

  3. Ирина

    0%

  4. Людмила

    нульова

  5. Вікторія

    172.2. Дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об’єктів нерухомості, зазначених у пункті 172.1 цієї статті, або від продажу об’єкта нерухомості, не зазначеного в пункті 172.1 цієї статті, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 цього Кодексу.
    У такому самому порядку оподатковується дохід від продажу (обміну) об’єкта незавершеного будівництва. Тобто 5 відсотків

    1. Дмитро

      :idea:

  6. юлия

    нульова ставка

  7. dorothy

    167.2. Ставка податку становить 5 відсотків бази оподаткування у випадках, прямо визначених цим розділом

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: