В яких випадках право на прийняття спадщини спадкоємцем переходить до його спадкоємців? (Спадкова трансмісія)

Коментарів: 4
  1. Валерій

    Ст 1276 ЦКУ. У випадку, якщо спадкоємець за заповітом або за законом помер після відкриття спадщини і не встиг її прийняти. (крім права на прийняття обов’язкової частки у спадщині).
    шановні, будьте уважні !!!

  2. Оксана

    ч.2 ст.1277 ЦК України після спливу одного року з часу відкриття спадщини

    1. Людмила

      Оксано, Ви відповіли про відумерлу спадщину? Так?

  3. dorothy

    Якщо спадкоємець за заповітом або за законом помер після відкриття спадщини і не встиг її прийняти, право на прийняття належної йому частки спадщини, крім права на прийняття обов’язкової частки у спадщині, переходить до його спадкоємців (спадкова трансмісія).

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: