Задача № 6

До нотаріуса звернулись громадянка України Петрова Ніна Іванівна та Захаров Андрій Григорович з проханням посвідчити договір купівлі-продажу гаража, право власності продавця на який зареєстровано в БТІ у 2005 році. При цьому ціна продажу є вищою від ціни, за якою гараж був придбаний. Протягом поточного календарного року продаж іншого нерухомого майна продавцем не здійснювалась. Який розмір оподаткування доходу від продажу гаража?

1. Не оподатковується, у зв’язку з тим, що нерухоме майно перебувало у власності Продавця більше 3-х років.

2. 15-17% від оціночної вартості гаража.

3. 1 % від оціночної вартості гаража, як і об’єкт рухомого майна (легковий автомобіль, мотоцикл).

4. 15-17% від позитивної різниці між ціною продажу і ціною придбання.

5. 5 % від оціночної вартості гаража (п. 172.2 ПКУ).