Задача № 57

Корнілов помер 8 березня 2002 р., а 2 березня 2002 р. ним був складений заповіт на все майно на користь сестри. На момент смерті Корнілова в нього були: син – інвалід 1 групи; дочка, що досягла 55 років через два місяці після смерті спадкодавця; троє неповнолітніх онуків, мати яких, що також була дочкою спадкодавця, померла до відкриття спадщини; дружина, 76 років.

Усі спадкоємці претендують на спадщину. Визначте коло спадкоємців та порядок видачі свідоцтва про право на спадщину.

1. Право на спадщину мають сестра – спадкоємиця за заповітом, син, онуки та дружина мають право обов’язкової частки на спадщину.

2. Право на спадщину мають сестра – спадкоємиця за заповітом, син та дружина мають право обов’язкової частки на спадщину. – згідно зі ст. 1241 ЦК України, дочка не закликається до спадкування на обов’язкову частку, оскільки на день відкриття спадщини, ще не досягла 55 років.

3. Право на спадщину мають сестра – спадкоємиця за заповітом, син,дочка, онуки та дружина мають право обов’язкової частки на спадщину.

4. Право на спадщину мають сестра — спадкоємиця за заповітом, син має право на обов’язкову частку на спадщину.

5. Право на спадщину мають онуки, син та дружина.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: