Задача № 22

Громадянка О. померла в листопаді 2004 року, залишивши заповіт на все майно на сина та доньку, яка проживала разом з матір’ю. Син, не встигнувши прийняти спадщину, помер в грудні 2004 року, залишивши дружину та двох неповнолітніх дітей.

Хто буде спадкувати після смерті спадкодавця О. та які частки вони отримають?

1. Все майно за заповітом отримує донька заповідача.

2. 1/2 частка – донька за заповітом, 1/2 частка – дружина померлого сина.

3. В рівних частках, по1/4 кожному: дочка спадкодавця, дружина померлого сина, неповнолітні діти померлого сина тощо.

4. 1/2 частка – донька за заповітом, по 1/4 частці – неповнолітні діти померлого сина.

5. 1/2 частина – донька за заповітом, по 1/6 – дружина та діти померлого сина згідно ст.1276 ЦК України в порядку спадкової трансмісії.



Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: