Задача № 161

Під час розлучення Посипайко О.О. та Посипайко О.К. вирішили, що їх дитина проживатиме з її матір’ю Посипайко 0.0. Подружжя Посипайко між собою домовились, що обов’язок батька сплачувати аліменти буде припинено у зв’язку з передачею права власності на житловий будинок з надвірними будівлями та спорудами, а також на грошові вклади, що зберігаються на депозитних рахунках АППБ «Аваль», що мають перейти у власність дитини. Вони звернулись до нотаріуса посвідчити відповідний договір.

Чи може нотаріус посвідчити даний договір?

1. Не може, оскільки предметом такого договору може бути тільки рухоме майно.

2. Можливо тільки при наявності згоди органу опіки та піклування.

3. Не може, оскільки зазначене майно може перейти у власність дитини та того з батьків, з ким вона проживає, на праві спільної сумісної власності.

4. Так, оскільки ніяких обмежень щодо укладення даного договору не існує.

5. Не може, оскільки предметом такого договору може бути тільки нерухоме майно (ст. 190 СК України).

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: