Задача № 108

Після померлого Грицая К.Н. спадщину прийняли дружина, мати, дочка дружини, яка була усиновлена спадкодавцем, син, який проживає у Москві та є громадянином Російської Федерації.

Яка ставка податку застосовується при спадкуванні кожним із спадкоємців?

1. За одержану спадщину до сина застосовується ставка податку у розмірі 15-17 %, усиновлена дочка, дружина та мати від сплати податку звільняються.

2. За одержану спадщину до сина застосовується ставка податку у розмірі 5 %, усиновленої дочки – ЗО %, дружина та мати звільняються.

3. За одержану спадщину до сина застосовується ставка податку у розмірі ЗО %, усиновленої дочки , дружини – 5 % та мати звільняється.

4. За одержану спадщину до дочки, дружини та мати застосовується ставка податку у розмірі 15 %, а син від сплати податку звільняються відповідно до ЗУ «Про міжнародне приватне право». 5. За одержану спадщину до сина застосовується ставка податку у розмірі ЗО %, усиновленої дочки – ЗО %, дружини та мати 5 %.

Коментарів: 1
  1. Наталія

    Вірно 1, відзив з екзамену, за практику 45.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: