Іменними цінними паперами визнаються:

Коментарів: 3
 1. Наталья

  Право на цінний папір належить особі, зазначеній у цінному папері.

 2. Анна

  особі, зазначеній в цінному папері
  ім’я тримача реєструється в спеціальному реєстрі, який веде емітент або реєстратор. Цей вид цінного паперу надає можливість здійснювати закладені в ньому права в тому випадку, якщо тримач названий як уповноважений суб’єкт у тексті цінного паперу. Іменний цінний папір може бути переданий тільки в порядку переуступки вимоги;

  Іменні емісійні цінні папери існують виключно в бездокументарній формі.
  Емісійні цінні папери на пред’явника можуть бути переведені в бездокументарну форму існування шляхом депонування таких цінних паперів на рахунках у цінних паперах у Центральному депозитарії цінних паперів або Національному банку України відповідно до компетенції, встановленої Законом України “Про депозитарну систему України” (знерухомлені) в установленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку порядку. Емісійні цінні папери на пред’явника, що існують в бездокументарній формі, не можуть бути переведені в документарну форму.

 3. Ірина

  Іменні цінні папери — документ, виписаний на ім’я конкретної особи, яка тільки і може здійснити закріплене цим папером суб’єктивне право.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: