Які юридичні наслідки тягне за собою початок фізичною особою підприємницької діяльності до її реєстрації шляхом укладання відповідних договорів?

Коментарів: 3
 1. Андріана

  Ст.50 ЦКУ ч. 3. – Якщо особа розпочала підприємницьку діяльність без державної реєстрації, уклавши відповідні договори, вона не має права оспорювати ці договори на тій підставі, що вона не є підприємцем.

 2. Дмитро

  КпАП
  Стаття 164. Порушення порядку провадження господарської діяльності

  Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), –

  тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

 3. Олексій

  ч 2 ст 203 ЦК – Особа, яка вчиняє правочин, повинна мати необхідний обсяг цивільної дієздатності.

  ст 215 ЦКУ – Підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою- третьою, п’ятою та шостою статті 203 цього Кодексу

  отже визнається недійсним в судовому порядку

Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: