Якщо нотаріус припиняє нотаріальну діяльність за власною ініціативою, в який строк з моменту отримання копії відповідного наказу управління юстиції він повинен передати всі документи нотаріального діловодства до відповідного державного нотаріального архіву?

Коментарів: 3
 1. Ірина

  ч.5 ст.30-1 ЗУ Про нотаріат

 2. Ірина

  одного місяця з дня одержання копії наказу
  п.4.10. Правил ведення нот.діловодства.
  Приватний нотаріус, нотаріальна діяльність якого припинена (у тому числі у зв’язку з анулюванням свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю), зобов’язаний протягом одного місяця з дня одержання копії наказу передати до державного нотаріального архіву усі документи діловодства та архіву приватного нотаріуса. Якщо цей строк є недостатнім, він може бути продовжений за рішенням управління юстиції, але не більше ніж на один місяць.
  ст.30 ЗУ Про нотаріат
  Особа, нотаріальна діяльність якої припинена, зобов’язана протягом одного місяця з дня одержання копії наказу передати до відповідного державного нотаріального архіву всі документи нотаріального діловодства та архіву приватного нотаріуса.
  У разі якщо цей строк є недостатнім, він може бути продовжений рішенням Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, але лише один раз і не більше ніж на
  місяць.

 3. Ігор

  30 днів

Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: