Якщо майно є особистою приватною власністю одного з подружжя та набуте до реєстрації шлюбу, чи може бути нотаріусом посвідчений правочин щодо розпорядження майном без згоди другого з подружжя?

Коментарів: 2
  1. Роман

    так, якщо інше не випливає з іншого договору, шлюбного договору

  2. Лілія

    п.п. 4.4. пункту 4 глави 1 розділу ІІ Порядку вчинення нотаріальних дій.
    Правочин щодо розпорядження майном може бути посвідчений нотаріусом без згоди другого з подружжя у разі, якщо з документа, що посвідчує право власності, договору, укладеного між подружжям, акта цивільного стану про укладення шлюбу та інших документів випливає, що зазначене майно є особистою приватною власністю одного з подружжя, тобто набуте до реєстрації шлюбу, за час шлюбу, але на умовах, передбачених шлюбним або іншим договором, укладеним між подружжям, за договором дарування, або в порядку спадкування, або за кошти, які належали їй (йому) особисто, тощо.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: