Яким документом встановлюється особа неповнолітньої дитини?




Коментарів: 8
  1. Мирослава

    Глава 3 п. 5 Порядку: особа віком до 14 років встановлюється за свідоцтвом про народження за умови підтвердження батьками (одним із батьків) того, що ця особа є їх дитиною.

    а в ЗУ “Про нотаріат” абз. 4 ст. 43 Особа віком до 16 років встановлюється за свідоцтвом про
    народження за умови підтвердження батьками (одним з батьків) того, що ця особа є їх дитиною. то як відповідати правильно?

  2. Мирослава

    Глава 3 п. 5 Порядку: особа віком до 14 років встановлюється за свідоцтвом про народження за умови підтвердження батьками (одним із батьків) того, що ця особа є їх дитиною.

    а в ЗУ “Про нотаріат” абз. 4 ст. 43 Особа віком до 16 років встановлюється за свідоцтвом про
    народження за умови підтвердження батьками (одним з батьків) того, що ця особа є їх дитиною. то як відповідати правильно?

  3. Світлана

    Паспорт

  4. Ирина

    Так як все-таки відповідати на іспиті? По Закону чи по методичним рекомендаціям НПУ?

    1. Виталий

      Ирина:
      Особа віком до 16 років встановлюється за свідоцтвом про
      народження за умови підтвердження батьками (одним з батьків) того,
      що ця особа є їх дитиною.

  5. Юлія

    Методичні матеріали НПУ: Відповідно до частини 2 статті 21 Закону № 1474-VIII кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Такий паспорт оформляється йому на 4 роки. Тому з 01 жовтня 2016 року при вчиненні нотаріальних дій неповнолітніми громадянами України встановлення їх особи нотаріусами здійснюється на підставі паспорта громадянина України. https://unp-rivne.com/index.html?id=1380

  6. Лілія

    Згодна повністю, але на сьогодні діти повинні отримати паспорт у 14 років. Як у Вас відбувається встановлення неповнолітньої особи на практиці?

  7. Андрей

    Особа віком до 16 років встановлюється за свідоцтвом про народження за умови підтвердження батьками (одним з батьків) того, що ця особа є їх дитиною. (ч. 4 ст. 43 ЗУ Про нотаріат та гл. 4 р І Порядку вчинення нотаріальної дії нотаріусами України)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: