Який факт НЕ посвідчує нотаріус?




Коментарів: 8
  1. Світлана

    Всі, крім тих що прямо передбачені законом про нотаріат та порядком вчинення нотаріальних дій

  2. Оксана

    ст.82 ЗУ “Про нотаріат”,яка пeрeдбачала посвідчeння факту тотожності громадянина з особою,зображ. на фотокартці, виключeна. Відпов до п.13 ч. 1 ст. 34 ЗУ, нотаріуси посвідчують також факт, що фіз. особа чи юр. особа є виконавцeм заповіту.

  3. Анна

    Ні яких окрім, посвідчення факту, що громадянин є живим, посвідчення факту перебування громадянина в певному місці, посвідчення часу пред’явлення документа, передача заяв громадян, підприємств, установ та організацій відповідно до ст.ст. 80-,81,83, 84 глави 12 Закону України “Про нотаріат” .

  4. Наталія

    Нотаріус засвідчуючи справжність підпису, не посвідчують факти, викладені у документі, а лише підтверджує, що підпис зроблено певною особою.

  5. Марина

    Факт тотожності громадянина з особою, зображеною на фотокартці

  6. Ірина

    Факт тотожності громадянина з особою, зображеною на фотокартці.

  7. Наталя

    Тотожність з фотокарткою

  8. Лариса

    ГЛАВА 12 ЗУ “Про нотаріат” (ПОСВІДЧЕННЯ ФАКТІВ)
    Стаття 80. Посвідчення факту, що громадянин є живим
    Стаття 81. Посвідчення факту перебування громадянина в певному місці
    Стаття 83. Посвідчення часу пред’явлення документа
    Стаття 84. Передача заяв громадян, підприємств, установ та організацій

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: