Який обов’язок покладено на заставодавця відповідно до законодавства України незалежно від різновиду договору застави?

Коментарів: 1
  1. Ірина

    Заставодавець, який володіє предметом застави, у разі втрати, псування, пошкодження або знищення заставленого майна з його вини зобов’язаний замінити або відновити це майно, якщо інше не встановлено договором.
    (ч.2ст.587 ЦКУ)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: