Що вчиняє нотаріус з інформацією з Державного земельного кадастру, отриманою ним під час вчинення нотаріальних дій?

Коментарів: 3
 1. Дмитро

  Я вважаю що тут стосується ЗУ Про ДЗК, а саме:
  ст. 9 Право на отримання відомостей з Державного земельного кадастру у визначених частиною першою статті 38 цього Закону випадках мають нотаріуси при вчиненні нотаріальних дій, пов’язаних з об’єктами нерухомості, та/або під час здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та особи, які відповідно до закону здійснюють державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень під час проведення такої реєстрації.
  п. 2 Отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку є обов’язковим при вчиненні правочинів щодо земельної ділянки.
  ст. 38 пункт 9. Витяг з Державного земельного кадастру підписується Державним кадастровим реєстратором, адміністратором центру надання адміністративних послуг, уповноваженою посадовою особою виконавчого органу місцевого самоврядування, нотаріусом та посвідчується його печаткою.
  Тому (напевно) правильна відповідь має звучати так: викладається у формі витягу, підписуєтсья та проставляється печаткою нотаріусом.

 2. Таня

  Долучає її до справи

 3. Христина

  Зазначає в тексті договору

Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: