Чи є підставою для відмови нотаріуса у посвідченні договору купівлі-продажу земельної ділянки, що укладається між приватними підприємствами, відсутність звіту про експертно-грошову оцінку цієї земельної ділянки?

Коментарів: 2
  1. dorothy

    {Підпункт 1.11 пункту 1 глави 2 розділу ІІ доповнено новим абзацом згідно з Наказом Міністерства юстиції Міністерства юстиції № 1247/5 від 24.04.2018}

  2. dorothy

    Нотаріусом не вимагається звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка відчужується юридичною особою, якщо інше не встановлено статтею 13 Закону України «Про оцінку земель».

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: