Чи є договір купівлі продажу предмета іпотеки правовою підставою для реєстрації права власності покупця на нерухоме майно, що було предметом іпотеки?

Коментарів: 2
  1. юлия

    Якщо рішення суду або договір про задоволення вимог іпотекодержателя (відповідне застереження в іпотечному договорі) передбачає право іпотекодержателя на продаж предмета іпотеки

  2. Лілія

    Ст. 38 ЗУ “Про іпотеку”
    Право іпотекодержателя на продаж предмета іпотеки.
    Договір купівлі-продажу предмета іпотеки, укладений відповідно до цієї статті, є правовою підставою для реєстрації права власності покупця на нерухоме майно, що було предметом іпотеки.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: