Чи може тривалість позовної давності змінена за домовленістю сторін?

Коментарів: 1
  1. Оксана

    Стаття 259. Зміна тривалості позовної давності
    1. Позовна давність, встановлена законом, може бути збільшена за домовленістю сторін.

    Договір про збільшення позовної давності укладається у письмовій формі.

    2. Позовна давність, встановлена законом, не може бути скорочена за домовленістю сторін.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: