Чи може нотаріус до закінчення строку на прийняття спадщини видавати свідоцтва, дозволи, розпорядження щодо спадщини?




Коментарів: 6
  1. Крава

    Стаття 1298. Строк видачі свідоцтва про право на спадщину
    1. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення шести місяців з часу відкриття спадщини.
    3. До закінчення строку на прийняття спадщини нотаріус може видати спадкоємцеві дозвіл на одержання частини вкладу спадкодавця у банку (фінансовій установі), якщо це викликано обставинами, які мають істотне значення.

  2. Тетяна

    Тільки дозвіл

  3. Юлія

    Може дозвіл
    До закінчення строку на прийняття спадщини нотаріус може видати спадкоємцеві дозвіл на одержання частини вкладу спадкодавця у банку (фінансовій установі), якщо це викликано обставинами, які мають істотне значення.
    ч. 3 ст. 1298 Цивільного кодексу Україн

    1. Зоряна

      Погоджуюсь.

  4. Зоряна

    Ні

    1. Зоряна

      Не може

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: