Чи може нотаріус бути засновником адвокатських об’єднань?

Коментарів: 1
  1. Ірина

    ст.3 ЗУ Про нотаріат
    Нотаріус не може займатися підприємницькою, адвокатською
    діяльністю, бути засновником адвокатських об’єднань, перебувати на
    державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, у
    штаті інших юридичних осіб, а також виконувати іншу оплачувану
    роботу, крім викладацької, наукової і творчої діяльності.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: