Чи може бути продовженим строк чинності майнових прав інтелектуальної власності на торговельну марку?

Коментарів: 2
  1. Олеся

    Стаття 496. Строк чинності майнових прав інтелектуальної власності на торговельну марку
    1. Майнові права інтелектуальної власності на торговельну марку є чинними протягом десяти років з дати, наступної за датою подання заявки на торговельну марку в установленому законом порядку, якщо інше не встановлено законом. Зазначений строк може бути продовженим щоразу на десять років у порядку, встановленому законом.

  2. Оля

    строк може бути продовженим щоразу на десять років у порядку, встановленому законом (ст. 496 ЦК)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: