Чи може бути подана заява про визнання батьківства через представника або надіслана поштою, за умови її нотаріального засвідчення?

Коментарів: 1
  1. Оля

    Ч. 3 Стаття 126 Сімейного кодексу
    Якщо заява про визнання батьківства не може бути подана особисто, вона може бути подана через представника або надіслана поштою, за умови її нотаріального засвідчення. Повноваження представника мають бути нотаріально засвідчені.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: