Чи має право нотаріус засвідчити справжність підпису на розписці про передання певної суми грошей в позику?

Коментарів: 2
  1. Наталія

    Ні, оскільки документ не повинен мати характеру угоди

    1. Марія

      В останній редакції закону ця частина ст. 78 викладена в новій редакції (відповідні зміни внесені і до Порядку)
      Нотаріус, посадова особа органу місцевого самоврядування,
      начальник установи виконання покарань засвідчують справжність
      підпису на документах, крім тих, які відповідно до закону або за
      вимогою сторін підлягають нотаріальному посвідченню.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: