Чи має право консульська установа посвідчити довіреність на продаж нерухомого майна?

Комментарии: 3
  1. Оксана

    Так

  2. Ірина

    ст. 38 ЗУ Про нотаріат

    1) посвідчують угоди (договори, заповіти, довіреності тощо),
    крім іпотечних договорів, угод про відчуження та заставу жилих
    будинків, квартир, дач, садових будинків, гаражів, земельних
    ділянок, іншого нерухомого майна, що знаходиться в Україні;

  3. Ирина

    Якщо довіреність є угодою, то ні — консульска установа не має право посвідчувати таку довіреність виходячи зі змісту ст.38 ЗУ Про нотаріат.. Але колізії між використанням в ЦК тармінів «угод» та «договорів» дають підставу вважати все-таки угодами багатосторонній правочин, тобто договори, а довіреності відносяться до односторонніх правочинів.
    Якщо довіреність не є угодою — то мають.
    Які будуть ще думки?

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: