Чи має бути копія рішення постійно діючого третейського суду завірена нотаріально?

Коментарів: 2
  1. dorothy

    Стаття 122-8. Форма і зміст заяви про скасування рішення третейського суду
    Зу Про внесення змін до
    Господарського процесуального кодексу України
    щодо оскарження рішення третейського суду
    та видачі виконавчого документа на примусове
    виконання рішення третейського суду
    1) оригінал рішення третейського суду або належним чином завірена його копія. Копія рішення постійно діючого третейського суду завіряється головою постійно діючого третейського суду, а копія рішення третейського суду для вирішення конкретного спору має бути нотаріально завірена;

  2. Елла

    оригінал рішення третейського суду або належним чином
    завірена його копія. Копія рішення постійно діючого третейського
    суду завіряється головою постійно діючого третейського суду, а
    копія рішення третейського суду для вирішення конкретного спору
    має бути нотаріально завірена;

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: