Чи допускається передача співвласником свого переважного права купівлі частки у праві спільної часткової власності іншій особі?

Коментарів: 1
  1. Розетта

    Передача співвласником свого переважного права купівлі частки у праві спільної часткової власності іншій особі не допускається. (ч.5 ст. 362 ЦК)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: