Хто має право знищувати зіпсовані бланки нотаріальних документів?

Коментарів: 3
  1. Наталія

    Завідуючі державними нотаріальними конторами, державними нотаріальними архівами чи приватні нотаріуси

  2. Ірина

    п.18. та п.19 Порядку витрачання, зберігання обігу

    зіпсовані та анулювані :
    п.18. Завідуючі державними нотаріальними конторами, державними нотаріальними архівами чи приватні нотаріуси протягом п’яти робочих днів після зіпсуття чи анулювання бланків здійснюють їх знищення, про що складається відповідний акт, який зберігається у справах державної нотаріальної контори, державного нотаріального архіву, приватного нотаріуса.

    дефектні:
    п.19. Постачальник бланків знищує дефектні бланки, про що складає відповідний акт.

  3. Оксана

    Завідуючі конторами, архівами, приватні нотаріуси протягом п’яти робочих днів з дня зіпсуття чи анулювання бланка (бланків) надсилають такі бланки до Постачальника разом з актом приймання-передавання, що складається у двох примірниках. Один примірник акта повертається конторам, архівам, приватним нотаріусам з позначкою Постачальника про одержання зазначених бланків, другий примірник акта залишається у Постачальника.

    9.4. Постачальник знищує зіпсовані, анульовані або дефектні бланки, про що складається акт про знищення.

    9.5. Знищення бланків здійснюється комісією у складі представників Української нотаріальної палати, Постачальника та Адміністратора.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: