Хто з перелічених суб’єктів НЕ може набувати права постійного користування на земельну ділянку?

Коментарів: 2
 1. Дмитро

  Стаття 92. (земельний кодекс) Право постійного користування земельною ділянкою
  1. Право постійного користування земельною ділянкою – це право володіння і користування земельною ділянкою, яка перебуває у державній або комунальній власності, без встановлення строку.
  2. Права постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності набувають:
  а) підприємства, установи та організації, що належать до державної та комунальної власності;
  б) громадські організації інвалідів України, їх підприємства (об’єднання), установи та організації;
  в) релігійні організації України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, виключно для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення їх діяльності;
  г) публічне акціонерне товариство залізничного транспорту загального користування, утворене відповідно до Закону України “Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування”;
  ґ) заклади освіти незалежно від форми власності;
  д) співвласники багатоквартирного будинку для обслуговування такого будинку та забезпечення задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників (співвласників) та наймачів (орендарів) квартир та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.

 2. Наталія

  громадяни не можуть набувати права постійного користування

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: