У разі, якщо в договорі управління майном не вказано строку, на який строк він вважається укладеним?

Коментарів: 2
  1. Наталія

    На 5 років

  2. Оксана

    Стаття 1036. Строк договору управління майном
    1. Строк управління майном встановлюється у договорі управління майном.

    Якщо сторони не визначили строку договору управління майном, він вважається укладеним на п’ять років.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: