У разі подання Держфінмоніторингу трьох неналежним чином оформлених повідомлень про одну і ту саму фінансову операцію інформація про таку фінансову операцію вважається:

Коментарів: 2
 1. Лена

  ЦЕ ПИТАННЯ Є НЕКОРЕКТНИМ, ТАК ЯК ВЗЯТО З П О С Т А Н О В И від 25 серпня 2010 р. N 747 Київ, яка втратила чинність Подання інформації Держфінмоніторингу
  27. У разі отримання від Держфінмоніторингу повідомлення про відмову у взяті на облік суб’єкт зобов’язаний протягом трьох робочих днів з дати його надходження подати Держфінмоніторингу
  належним чином оформлене повідомлення про фінансову операцію.
  У разі подання Держфінмоніторингу трьох неналежним чином оформлених повідомлень про одну і ту саму фінансову операцію інформація про таку фінансову операцію вважається неподаною.

 2. Юлія

  неподаною (але це відповідь за старим законодавством)

  Нова Постанова КМУ 05.08.2015 №552 Деякі питання організації фінансового моніторингу ПОРЯДОК подання інформації для взяття на облік ….. такого не передбачає.
  22. У разі отримання від Держфінмоніторингу повідомлення про відмову у взятті інформації про фінансову операцію на облік суб’єкт зобов’язаний протягом трьох робочих днів з дати його надходження подати Держфінмоніторингу належним чином оформлене повідомлення про фінансову операцію.

  П О С Т А Н О В А від 25 серпня 2010 р. N 747 , яка втратила чинність від 21.08.2015, підстава 552-2015-п
  27. У разі отримання від Держфінмоніторингу повідомлення про
  відмову у взяті на облік суб’єкт зобов’язаний протягом трьох
  робочих днів з дати його надходження подати Держфінмоніторингу
  належним чином оформлене повідомлення про фінансову операцію.

  У разі подання Держфінмоніторингу трьох неналежним чином
  оформлених повідомлень про одну і ту саму фінансову операцію
  інформація про таку фінансову операцію вважається неподаною.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: