Рішення загальних зборів, крім рішень про внесення змін до статуту товариства, відчудження майна товариства на суму, що становить п’ятдесят і більше відсотків майна товариства, та про ліквідацію товариства приймаються:

Коментарів: 3
 1. Тетяна

  Вважаю, що відповідь на це питання – простою більшістю від числа присутніх учасників, якщо інше не встановлено установчими документами або законом.
  Оскільки запитання звучить – рішення загальних зборів, крім… – приймаються?
  Одже рішення загальних зборів приймаються простою більшістю (ч. 2. ст. 98 ЦК),
  а рішення про внесення змін до статуту товариства, відчуження майна товариства на суму, що становить п’ятдесят і більше відсотків майна товариства, та про ліквідацію товариства приймаються більшістю не менш як у 3/4 голосів (абз. 2 ч. 2 ст. 98 ЦК)

 2. Олексій

  Рішення про внесення змін до статуту товариства, відчуження майна товариства на суму, що становить п’ятдесят і більше відсотків майна товариства, та про ліквідацію товариства приймаються більшістю не менш як у 3/4 голосів, якщо інше не встановлено законом

  ст 98 ЦК

 3. Зоя

  простою більшістю від числа присутніх учасників, якщо інше не встановлено установчими документами або законом ч. 2 ст.98 Цивільного Кодексу України

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: