Протягом якого терміну, у випадку видачі нотаріусом свідоцтва про право на спадщину після смерті особи, оголошеної померлою, спадкоємці не мають право відчужувати нерухоме майно?

Коментарів: 1
  1. Розетта

    Спадкоємці фізичної особи, яка оголошена померлою, не мають права відчужувати протягом п’яти років нерухоме майно, що перейшло до них у зв’язку з відкриттям спадщини. (ч.2 ст. 47 ЦК)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: